Detaily projektu

Jedná se rohový bytový dům v křižovatce ulic Kořenského a Janáčkovo nábřeží s výhledem na Vltavu a Národní divadlo. V domě je celkem 15 bytů a kancelářské prostrory umístěné částečně v suterénu a přízemí. Kancelářské nájemní prostory mají samostatný vchod z ulice Janáčkovo nábřeží.

Dům má 1 podzemní, 5 nadzemních podlaží a podkroví. Prošel generální rekonstrukcí. Byly provedeny kompletně nové rozvody kanalizace, vody, plynu ,elektroinstalace, kompletně nové omítky,stropní konstrukce byly zesíleny a na nich provedeny kompletní nové podlahové vrstvy.V celém domě jsou osazeny nová okna a dveře. V každém bytě je instalováno samostatné plynové topení. V celém domě byly dále zrestaurovány prvky dobové architektury - štuková výzdoba, truhlářské kce a schodišťové zábradlí. V domě je naistalován nový hydraulický výtah. Fasáda domu byla opravena včetně fasádních frezek. Střecha včetně krovu je nová.

Byty k pronájmu jsou vybaveny kuchyňskou linkou vč.spotřebičů. Do každého bytu je počítáno se samostanou přípojkou telefonu. V každé obytné místnosti je vyvedena zásuvka pro společnou televizní anténu, která kromě českých programů do každé zásuvky, umožňuje i dodání satelitního signálu do jedné vybrané zásuvky v každém bytě. Dále je v každé obytné místnosti připravena zásuvka pro připojení na internet. Rozvody jsou připraveny a kapacita vlastního připojení bude provedena na míru každému nájemníkovi.

Provozovatel do dbá na maximální bezpečnost nájemníků. Dům má recepci s 24 hodinovou obsluhou. Bezpečnost domu vně i uvnitř je zajištěna kamerovým systémem se týdenním záznamem. V jednotlivých bytech je osazena elektronická zabezpečovací signalizace, která upozorní v případě poplachu obsluhu v recepci event. pult centrální ochrany. Vstupní dveře do domu jsou osazeny elektromagnetickým zámkem a v domě je osazensystém kontroly vstupu magnetickými klíčemi Mul-t-lock

V suterénu domu je pro nájemníky k využívání k dispozici sauna, vířivá vana pro 5 osob, fitnes, to vše samozřejmě včetně šatny a sociálního zařízení.


    © 2007 Verona Plus. All rights reserved. Developed by Maxell-cz.