Bližši informace o apartmánech na telefonech:
+420 257 322 112
+420 728 377 090
+420 728 311 836

POPIS MAPY       

1 Apartmány Dolorosa
2 Tančící dům
3 Karlův most
4 Pražský Hrad
5 Muzeum
6 Metro Anděl
7 Narodní divadlo
8 Obchodní centrum Nový Smíchov
9 Multikino Village Cinemas
10 Francouzská škola

OKOLÍ APARTMÁNŮ• The British International
School, Prague
Podolska 54, Praha 4
http://www.bisp.cz/

• Lycée Français
de Prague
Drtinova 7, Praha 5
http://www.lfp.cz/

• Základní škola
Kořenskeho 10, Praha 5
 

V současné době je Janáčkovo nábřeží a jeho okolí jednolitým komfortním prostředím, v jehož rámci jsou obytné i kancelářské budovy spolu s vysoce rozvinutou sítí mateřských školek, základních a odborných škol, sportovních a rehabilitačních center, obchodů, salonů krásy, kin, míst pro odpočinek a volný čas. Plán rozvoje města počítá s přetvorením Janáčkova nábřeží na pěší zónu.

Apartmány se nacházejí v bezprostřední blízkosti parku Petřín a Kampa, obchodně-kulturního centra Anděl, obsahujícího nejnovější obchodní komplex Nový Smíchov, business centrum Zlatý Anděl, multikino Village Cinames, metro Anděl, a také množství restaurací, kaváren a dalších zajímavých míst pro trávení volného času.

V každém domě není nic dražšího než dítě, proto při výběru bytu, myslí rodiče především na děti. Pro ty nejmenší je otevřeno dětské hřiště 50 metrů od domu.

Rozvinutá vnější infrastruktura obsahuje jednu z nejpohodlnějších tras metra (trasa B) a rozsáhlou dopravni síť. Lokalita zajišťuje rychlý a pohodlný dostup k základním dopravním tepnám města.